مخفی‌سازی وضعیت آنلاین بودن کاربر احتمالاً در نسخه جدید واتساپ امکان‌پذیر می‌شود

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

طراحی انواع وب سایت های شرکتی ، فروشگاهی ،آموزشی

واتس اپ
متن مقاله

نسخه‌ی بتای واتساپ میزبان قابلیت جدیدی است که به شما امکان می‌دهد وضعیت آنلاین بودن خودتان را از بقیه مخفی کنید. احتمالاً این قابلیت به نسخه‌ی اصلی واتساپ نیز اضافه خواهد شد.

آن‌طور که Engadget به نقل از WABetaInfo می‌نویسد، واتساپ در حال کار روی قابلیت جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد وضعیت آنلاین بودن خودشان را مخفی کنند. اسکرین‌شاتی که از این قابلیت فاش شده، جزئیات آن را به نمایش می‌گذارد. قابلیت جدید واتساپ به‌نوعی تکمیل‌کننده‌ی تغییرات اخیری است که طی چند وقت اخیر در تنظیمات حریم خصوصی این پیام‌رسان اعمال شده است.

اسکرین شات قابلیت مخفی سازی وضعیت آنلاین در واتساپ / WhatsApp

پس از انتشار نسخه‌ی بتای جدید واتساپ در ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت)، این پیام‌رسان میزبان گزینه‌ی جدید My Contacts Except در بخش تنظیمات شد. به‌لطف این قابلیت کاربر می‌تواند به شکل دقیق‌تری وضعیت آخرین بازدید خود را از بقیه مخفی کند. مشکل بخش Last Seen واتساپ این است که حتی اگر Read Receipt (تیک آبیِ خوانده شدن پیام) را غیرفعال کنید، همچنان طرف مقابل می‌تواند متوجه آنلاین بودن شما شود.

براساس اسکرین‌شاتی که WABetaInfo فاش کرده، قابلیت جدید واتساپ به شما امکان می‌دهد آنلاین بودن خود را از کسانی مخفی کنید که آخرین بازدید را نیز از آن‌ها مخفی کرده‌اید. نبود چنین قابلیتی در واتساپ بسیار تعجب‌برانگیز است، اما خوشبختانه توسعه‌دهندگان این پیام‌رسان به فکر توسعه‌ی قابلیت یادشده افتاده‌اند.

منبع: وب سایت زومیت