0%

این کتاب از چهار بخش مختلف تشکیل و در هر بخش آن، آموزه‌های مختلفی ارائه شده‌ است: 1- بازی زندگی و راه این بازی؛ 2- کلام تو عصای معجزه‌گر توست؛ 3- درِ مخفی توفیق؛ 4- نفوذ کلام. در این چهار مدخل، اسکاول شین با زبانی ساده و نثری سلیس، خواننده را با اندیشه‌ی اصلی خود مواجه کرده و از این طریق، پیام هر فصل را به او می‌آموزد. جملات قصار و حکایت‌های کوتاه بسیاری را می‌توان لابه‌لای آموزه‌های وی پیدا کرد که خواندن هر یک می‌تواند بسیار راهگشا باشد. او زندگی را به مثابه‌ی یک بازی مهم ارزیابی کرده است و اعتقاد دارد فقط باید راه و رسم این بازی را آموخت تا بتوان به‌عنوان یک بازیکن موفق در آن به موفقیت دست پیدا کرد.

این کتاب با ترجمه ی جدید آقای “فرشاد قدیری” ترجمه ای بسیار قوی، روان و شیواست که پیچیدگی های ترجمه های قبلی را ندارد و برای همه ی رده های سنی از نوجوانان گرفته تا بزرگسالان بسیار قابل فهم و آسان می باشد.

مشخصات کتاب

_

دسته‌بندی:روانشناسی- تفکر نوین
عنوان: چهار اثر
نویسنده: فلورانس اسکاول شین

مترجم: فرشاد قدیری
انتشارات:نگین ایران
نوع جلد: نرم
قیمت:65000 تومان
شابک : 7-88-6230-600-978

معرفی و دانلود کتاب

چهار اثر از فلورانس اسکاول شینخرید چهار اثرخرید کتابخرید کتاب از اصفهانخرید کتاب اصفهانخرید کتاب چهار اثر از فلورانسخرید کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شیندانلود بهترین کتابدانلود چهار اثردانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شینکتاب با تخفیفکتاب برترکتاب چهار اثرکتاب روانشناسی

نظر سنجی غیر فعال شد.